Drone XPro : Aplikacja DJI Fly współpracująca z DJI Mavic Air i DJI Spark

:

Nowo wydana DJI Mavic Mini wprowadziła wraz z nią nową aplikację o nazwie DJI Fly. Jest to obniżona wersja aplikacji DJI GO 4, która lepiej odpowiada potrzebom nowych ulotek. Jedynym dronem, który oficjalnie działa w aplikacji DJI Fly, jest nowa DJI Mavic Mini, a po kilku testach i wideo z iAdventurez, byliśmy w stanie uzyskać zarówno DJI Mavic Air, jak i DJI Spark działające w nowej aplikacji.

Aplikacja DJI Fly współpracuje z DJI Mavic Air i DJI Spark

Nowa aplikacja DJI Fly to uproszczona wersja aplikacji DJI GO 4, która usuwa wielu zaawansowanych użytkowników i zaawansowane narzędzia do tworzenia aplikacji, która jest przyjazna dla początkujących pilotów.

Chcesz też skorzystać z nowej aplikacji? Pokażemy Ci, jak to działa, i potencjalne ryzyko z tym związane.

Opis aplikacji DJI Fly w Sklepie Play jest następujący: „Aplikacja DJI Fly została zaprojektowana, aby pomóc pilotom latać dronami z łatwością (DJI FLY jest obecnie dostępna tylko w Mavic Mini)”. Wskazuje na możliwość, że nowa aplikacja pozwoli na podłączenie do niej większej liczby dronów.

W ten sposób udało mi się to uruchomić. Uruchomiłem aplikację DJI Fly po połączeniu z pilotem Mavic Air. W aplikacji dron był wyświetlany przez sekundę, gdy został zasłonięty komunikatem „Urządzenie nie jest obsługiwane”.

Na ekranie „Urządzenie nie jest obsługiwane” wymuszam zamknięcie aplikacji i ponowne uruchomienie. Spowodowało to przejście aplikacji bezpośrednio do widoku kamery DJI Mavic Air. O ile widzę, dron leci idealnie, a telemetria lotu działa poprawnie. O to chodzi.

Podczas lotu natknąłem się na pełny błąd karty SD, który uniemożliwiał mi nagrywanie i robienie zdjęć w miejscu, w którym znikałby spust migawki. QuickShots również nie włączały się po kliknięciu przycisku Start. Inną rzeczą, której nie było w aplikacji, były wizualne oznaczenia czujników do przodu i do tyłu.

Podczas testowania aplikacja była w wersji 1.0.1.

Nie jestem pewien, czy kroki dla Spark są takie same, ani nie przetestowaliśmy go z innymi dronami od DJI. DJI oficjalnie nie obsługuje Mavic Air i Spark w aplikacji DJI Fly. W tym celu nie możemy polecić wypróbowania, ponieważ DJI ma kilka błędów do rozwiązania.

(osadzanie) https://www.youtube.com/watch?v=o7obpmf33rw (/ embed)

Pozostać w kontakcie!

Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami na temat dronów, czerpakami, plotkami i recenzjami, śledź nas na Świergot, Facebook, YouTube i Instagram, lub zaprenumeruj nasz codzienny biuletyn, który będzie wysyłany każdego dnia tygodnia o 18:00. ET.

Kup następnego drona bezpośrednio od producentów, takich jak DJI, Parrot lub Yuneec, lub od sprzedawców takich jak Adorama, Amazon, B&H, BestBuy, DroneNerds lub eBay. Korzystając z naszych linków, dokonamy niewielkiej prowizji bez dodatkowych kosztów dla Ciebie. Dziękuję za pomoc DroneDJ rosnąć!

Zdjęcie: DJI

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich do zarabiania dochodów. Więcej.


Subskrybuj DroneDJ na YouTube, aby oglądać ekskluzywne filmy

(osadzanie) https://www.youtube.com/watch?v=o7obpmf33rw (/ embed)

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *