Drone XPro : Drony mierzą straty dzikich zwierząt w australijskich pożarach buszu

:

WIRES, grupa ratująca zwierzęta, nawiązała współpracę z australijskimi UAV, aby wystrzelić drony w powietrze, aby zmierzyć i śledzić przyrodę, która zdołała przetrwać niszczycielskie pożary australijskich lasów. Utworzono również Ripper Rescue Alliance, który rozmieścił swoje drony, aby pomóc w realizacji ogromnego zadania.

Drony do pomiaru strat dzikiej fauny i flory w australijskich pożarach buszu

Pierwsze drony, które uderzyły w niebo, zostały rozmieszczone w zeszły czwartek we wczesnych godzinach porannych w okolicach zatoki Batemans i Mogo. Drony zostały wyposażone w kamery na podczerwień i kamery wizyjne w poszukiwaniu rannych zwierząt.

Koordynator grupy dla Ripper Rescue Alliance Ben Trollope powiedział, że istnieje szansa, że ​​drony Little Ripper zostaną rozmieszczone z jedzeniem i wodą, które zostaną upuszczone na stacje żywieniowe wokół dotkniętych obszarów.

Ben Trollope powiedział również, że drony mogą zajmować 100 hektarów i zostały rozmieszczone we wczesnych godzinach porannych, aby uzyskać najlepsze wyniki z kamer na podczerwień lokalizujących dziką przyrodę na ziemi.

Drony były również w stanie zlokalizować łaty tam, gdzie nie dotarły do ​​nich pożary, a w tych łatach drony wykryłyby do 20 kangurów i wallabiesów, co jest świetnym widokiem w takiej dewastacji.

Sprowadzono również drony, aby pomóc śledczym w miejscu katastrofy tankowca C-130 Hercules, który upadł podczas gaszenia pożarów buszu. Co sądzisz o dronach wykorzystywanych w długim procesie odzyskiwania spowodowanym przez australijskie pożary buszu? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

Pozostać w kontakcie!

Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami na temat dronów, czerpakami, plotkami i recenzjami, śledź nas na Świergot, Facebook, YouTube i Instagram, lub zaprenumeruj nasz codzienny biuletyn, który będzie wysyłany każdego dnia tygodnia o 18:00. ET.

Kup następnego drona bezpośrednio od producentów, takich jak DJI, Parrot lub Yuneec, lub od sprzedawców takich jak Adorama, Amazon, B&H, BestBuy, DroneNerds lub eBay. Korzystając z naszych linków, dokonamy niewielkiej prowizji bez dodatkowych kosztów dla Ciebie. Dziękuję za pomoc DroneDJ rosnąć!

Zdjęcie: The Ripper Group

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich do zarabiania dochodów. Więcej.


Subskrybuj DroneDJ na YouTube, aby oglądać ekskluzywne filmy

[osadzenie] https://www.youtube.com/watch?v=M4DjORMx3vc [/ embed]

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *