Drone XPro : DJI odpowiada na zamówienie drona z Departamentu Spraw Wewnętrznych USA

:

Dzisiaj Departament Spraw Wewnętrznych USA wydał rozkaz, który zasadniczo opiera swoją całą flotę dronów wyprodukowaną w Chinach, z wyjątkiem kilku szczególnych sytuacji, takich jak gaszenie pożarów oraz misje poszukiwawczo-ratownicze. Zrozumiałe jest, że DJI wcale nie jest zadowolona z tego zamówienia i odpowiada na zamówienie drona z Departamentu Spraw Wewnętrznych USA wydając następujące oświadczenie.

DJI odpowiada na zamówienie drona z Departamentu Spraw Wewnętrznych USA

DJI wcale nie jest zadowolona z tego zamówienia i odpowiada na zamówienie drona z Departamentu Spraw Wewnętrznych USA wydając następujące oświadczenie:

DJI, światowy lider w dziedzinie cywilnych dronów i technologii obrazowania z lotu ptaka, jest bardzo rozczarowany wydanym dzisiaj zamówieniem dronów Departamentu Spraw Wewnętrznych (DOI) USA, które niewłaściwie traktuje kraj pochodzenia technologii jako lakmusowy test wydajności, bezpieczeństwa i niezawodności. Ta akcja ugruntuje cały program dronów DOI, który polega na dronach wykonanych z komponentów pochodzących z całego świata, aby stworzyć największą i najbardziej innowacyjną flotę dronów cywilnych rządu federalnego. Ta decyzja wyjaśnia, że ​​obawy rządu USA dotyczące dronów DJI, które stanowią niewielką część floty DOI, mają niewiele wspólnego z bezpieczeństwem i są częścią politycznie motywowanego programu redukcji konkurencji na rynku i wspierania produkowanej w kraju technologii dronów , niezależnie od jego zalet.

DJI tworzy jedne z najbardziej bezpiecznych i zaufanych platform dronów dla operatorów komercyjnych. Bezpieczeństwo naszych produktów zaprojektowanych specjalnie dla DOI i innych amerykańskich agencji rządowych zostało niezależnie przetestowane i zatwierdzone przez amerykańskich konsultantów ds. Bezpieczeństwa cybernetycznego, amerykańskie agencje federalne, w tym Departament Spraw Wewnętrznych i Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego, co dowodzi, że dzisiejsza decyzja nie ma nic wspólnego z bezpieczeństwo.

Jesteśmy przeciwni politycznie motywowanym ograniczeniom kraju pochodzenia podszywającym się pod obawy związane z cyberbezpieczeństwem i wzywamy decydentów i interesariuszy z branży do stworzenia jasnych standardów, które zapewnią komercyjnym i rządowym operatorom dronów pewność, jakiej potrzebują, aby pewnie ocenić technologię dronów pod kątem osiągów, bezpieczeństwo i niezawodność, bez względu na to, gdzie jest wykonana.

Co sądzisz o tym nowym zamówieniu dronów, które zasadniczo stanowią podstawę całej floty dronów wyprodukowanej w Chinach przez DoI? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

Pozostać w kontakcie!

Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami na temat dronów, czerpakami, plotkami i recenzjami, śledź nas na Świergot, Facebook, YouTube i Instagram lub zapisz się do naszego codziennego biuletynu e-mail, który wychodzi każdego dnia o 18:00. ET.

Kup następnego drona bezpośrednio od producentów, takich jak DJI, Parrot i Yuneec, lub od sprzedawców takich jak Adorama, Amazon, B&H, BestBuy, DroneNerds lub eBay. Dla naszych kanadyjskich czytelników zalecamy zakup dronów w Drone Shop Canada. Korzystając z naszych linków, dokonamy niewielkiej prowizji bez dodatkowych kosztów dla Ciebie. Dziękuję za pomoc DroneDJ rosnąć!

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich do zarabiania dochodów. Więcej.


Subskrybuj DroneDJ na YouTube, aby oglądać ekskluzywne filmy

(osadzenie) https://www.youtube.com/watch?v=r-a5z8g20xQ (/ embed)

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *