Drone XPro : Drone Nerds współpracuje ze Skydio, aby dostarczyć ci nowy zestaw Skydio 2 Pro

:

Dziś mamy dla Ciebie ekscytujące wieści od Drone Nerds. Są największym sprzedawcą dronów dla przedsiębiorstw w Stanach Zjednoczonych i właśnie ogłosili nową współpracę ze Skydio w zakresie nowego i oszałamiającego drona Skydio 2. Tak więc, jeśli myślisz o zdobyciu nowego drona Skydio 2 (I naprawdę powinieneś. Sam zamówiłem dwa), ale przegapiłeś łódkę na stronie internetowej Skydio. Upewnij się, że zameldujesz się w Drone Nerds na Florydzie, ponieważ mogą ci pomóc. A jeśli planujesz udać się na Commercial UAV Expo w tym tygodniu, koniecznie udaj się na stoisko Drone Nerds 701, aby zobaczyć ten nowy samolot.

Zestaw Skydio 2 Pro obejmuje:

  • Skydio 2 Drone
  • Zapasowe rekwizyty
  • Joystick Controller z uchwytem na iPada
  • 4 baterie
  • Podwójna ładowarka
  • Niestandardowe etui z twardą skorupą

Drone Nerds współpracuje ze Skydio

Drone Nerds, największa firma dronów Enterprise w USA, współpracuje ze Skydio, aby wprowadzić na rynek zestaw Skydio 2 Pro z dronem, na który czekałeś.

„To niezwykle ekscytujące czasy dla branży dronów – z dumą współpracujemy z przyszłościową firmą, taką jak Skydio, aby zmierzyć się z trudnym światem współczesnych klientów biznesowych” – powiedział Jeremy Schneiderman, dyrektor generalny Drone Nerds.

To Skydio drugiej generacji to kompleksowe rozwiązanie o niezrównanej autonomii i wysoce zaawansowanej platformie sztucznej inteligencji, która ewoluowała do profesjonalnego użytku. Skydio 2 jest gotowy do pracy, wykorzystując swoją autonomię do odblokowywania rozwiązań i przepływów pracy, których nigdy wcześniej nie było możliwe dzięki wbudowanej kamerze 4K60HDR, 3,5 km zasięgu bezprzewodowego i 23 minut lotu. Widzi wszystko, we wszystkich kierunkach, z niespotykaną rozdzielczością i jasnością; to podstawa godnego zaufania autonomicznego latania.

Bądź pierwszym, który zapozna się z tym innowacyjnym systemem UAV jutro, 29 października, odwiedzając Drone Nerds at Booth # 701 podczas Commercial UAV Expo w Las Vegas, NV. Zobacz, jak Skydio 2 potrafi latać samodzielnie dzięki umiejętnościom doświadczonego pilota; co czyni go pierwszym naprawdę autonomicznym dronem definiującym kategorie.

Przewiduje się, że przesyłki rozpoczną się w grudniu z ograniczoną podażą na 2019 r. Możesz zarezerwować miejsce w kolejce, odwiedzając stronę https://enterprise.dronenerds.com/skydio-series/.

Drone Nerds jest liderem w trzech podstawowych segmentach:

  • dystrybucja
  • rozwiązania dla przedsiębiorstw
  • serwis i naprawy

Współpracuj z zaufanym partnerem, aby zdefiniować misję drona, ocenić dostępne opcje i wdrożyć program pilotażowy, który zapewnia wysoki zwrot z inwestycji. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz, w trakcie skalowania operacji, czy szukasz bardziej wydajnego modelu do zarządzania programem dronów; nasz dział korporacyjny może dostosować rozwiązanie, które odpowiada Twoim unikalnym potrzebom.

Skydio to światowej klasy zespół zajmujący się sztuczną inteligencją, robotyką, kamerami i pojazdami elektrycznymi z siedzibą w Redwood City w Kalifornii. Założyciele Skydio pomogli uruchomić program dostarczania dronów Google, Project Wing, po spotkaniu w 2009 roku na MIT, gdzie byli pionierami autonomicznej technologii dronów.

Co sądzisz o zakupie drona Skydio 2? Planujesz go kupić, czy już zamówiłeś w przedsprzedaży? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

Pozostać w kontakcie!

Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami na temat dronów, czerpakami, plotkami i recenzjami, śledź nas na Świergot, Facebook, YouTube, Instagram lub zapisz się na nasz codzienny biuletyn e-mail, który wychodzi każdego dnia o 18:00. ET.

Kup następnego drona bezpośrednio od producentów, takich jak DJI, Parrot, Yuneec lub od sprzedawców takich jak Adorama, Amazon, B&H, BestBuy, DroneNerds lub eBay. Korzystając z naszych linków, dokonamy niewielkiej prowizji bez dodatkowych kosztów dla Ciebie. Dziękuję za pomoc DroneDJ rosnąć!

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich do zarabiania dochodów. Więcej.


Subskrybuj DroneDJ na YouTube, aby oglądać ekskluzywne filmy

(osadzenie) https://www.youtube.com/watch?v=GrjVMIYzNT4 (/ embed)

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *