Drone XPro : Dron inspekcyjny z uwolnionym pięciogodzinnym czasem lotu

:

Producent dronów Skyfront nawiązał współpracę z Silvus Technologies, aby stworzyć drona o maksymalnym czasie lotu pięciu godzin i odległości operacyjnej 100 km. Nowy dron dalekiego zasięgu pozwoli operatorom na inspekcję rurociągów i innych aktywów, a także na prowadzenie misji nadzoru na dalekie odległości.

Perimeter 8 jest wyposażony w system SteamCaster Radio firmy Silvus Technologies, potężny, dostosowywany przez użytkownika system radiowy dla wojska, policji i transmisji. Obwód 8 to oktokopter z możliwością latania przez pięć godzin i podróży do 100 km bez utraty połączenia ze stacją naziemną. Obecnie dostępnych jest pięć modeli drona do różnych zastosowań, w tym mapowanie, LiDAR oraz średni, długi lub bardzo długi nadzór.

System radiowy SteamCaster wykorzystuje najnowszą technologię formowania wiązki, multipleksowanie przestrzenne i kodowanie czasoprzestrzenne, aby zapewnić kontrolę nad dronem w środowiskach, w których inne systemy radiowe mogą zawieść. Połączenie technologii pozwala zwiększyć zasięg z 40% do 100%. SteamCaster jest wyposażony w SteamScape, interfejs zarządzania siecią, który umożliwia przeglądanie i gromadzenie kluczowych danych i statystyk w czasie rzeczywistym. System pozwala również na nałożenie drona na mapę pokazującą aktualną lokalizację i ścieżkę drona.

Dyrektor generalny Skyfront, Troy Mestler, powiedział, co oznacza integracja systemu SteamCaster Radio dla drona firmy Perimeter 8.

Integracja StreamCaster z linią obwodową UAV pozwoliła mu w pełni wykorzystać swoją ekstremalną wytrzymałość i latać z łatwością poza zasięgiem wzroku (BVLOS).

Spójrz na więcej dronów dalekiego zasięgu na świecie:

Pozostać w kontakcie!

Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami na temat dronów, czerpakami, plotkami i recenzjami, śledź nas na Świergot, Facebook, YouTube i Instagram lub zapisz się na nasz codzienny biuletyn e-mail, który wychodzi każdego dnia o 18:00. ET.

Kup następnego drona bezpośrednio od producentów, takich jak DJI, Parrot lub Yuneec, lub od sprzedawców takich jak Adorama, Amazon, B&H, BestBuy, DroneNerds lub eBay. Korzystając z naszych linków, dokonamy niewielkiej prowizji bez dodatkowych kosztów dla Ciebie. Dziękuję za pomoc DroneDJ rosnąć!

Zdjęcie: Skyfront

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich do zarabiania dochodów. Więcej.


Subskrybuj DroneDJ na YouTube, aby oglądać ekskluzywne filmy

(osadzanie) https://www.youtube.com/watch?v=sh9650U39Fw (/ embed)

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *