Drone XPro : The 7 Best Drones (2020): DJI, Parrot, Syma

:

Nie jest przesadą stwierdzenie, że drony zmieniły nasz sposób postrzegania świata. Wykorzystali kiedyś trudne i kosztowne techniki tworzenia filmów i udostępnili je każdemu. Filmy, które kiedyś wymagały ekipy filmowej, drogich dźwigów i godzin filmowania, mogą teraz zostać wykonane w ciągu kilku minut przez najlepsze drony za pomocą jednego przycisku „automatycznego startu”.

Drony to jednak nie tylko latające kamery; są również nowoczesną wersją zdalnie sterowanych pojazdów i znów sprawiły, że latanie stało się łatwiejsze i bardziej dostępne dzięki inteligentnym czujnikom kolizji, które chronią twoją inwestycję przed wpadkami. Chociaż dostępna jest oszałamiająca gama dronów, należy pamiętać o podstawowym podziale – tańsze drony, podczas gdy zabawa, nigdy nie latają tak dobrze, ani nie dostarczają wyników wideo i zdjęć możliwych przy droższych modelach. Z dronami dostajesz za co płacisz, być może więcej niż z jakąkolwiek inną technologią, którą przetestowałem. To powiedziawszy, jeśli nie martwisz się efektem panoramicznego arcydzieła na YouTube, nie musisz wydawać fortuny, aby uzyskać dobry, zabawny dron. Oto najlepsze drony na każdy budżet.

Koniecznie sprawdź nasze inne przewodniki dotyczące zakupu, w tym najlepsze aparaty akcji i najlepsze aparaty kompaktowe

Gdy kupisz coś za pomocą linków w naszych opowiadaniach, możemy zarobić niewielką prowizję dla partnera. Oto jak to działa.

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *