Drone XPro : DJI wydaje SDK dla inteligentnego kontrolera. Spodziewaj się aktualizacji Litchi!

:

Nie tak dawno temu napisaliśmy, że DJI zamierza wydać swój zestaw programistyczny (SDK) dla kontrolera DJI Smart Controller. Cóż, zrobili to wcześniej w tym tygodniu. Zestaw SDK umożliwia programistom zewnętrznym tworzenie aplikacji w pełni zintegrowanych ze sterownikiem DJI Smart Controller. Spodziewaj się, że Litchi będzie jedną z pierwszych aplikacji dostępnych na, teraz jeszcze droższym DJI Smart Controller.

DJI wydaje SDK dla inteligentnego kontrolera

W ubiegłym roku podczas DJI AirWorks firma opowiedziała publiczności podczas głównego przemówienia DJI, jak zaskoczyła ich liczba programistów tworzących aplikacje na platformach DJI. Od tego czasu DJI wydało pakiety SDK dla wielu swoich produktów w krótkim odstępie czasu. Nie powinno więc dziwić, że do tej listy dodano inteligentny kontroler DJI.

Litchi, niezależny programista, nie tracił czasu i od wydania SDK. Już pracują nad aktualizacją, która pozwoli Ci uruchomić Litchi bezpośrednio z, teraz jeszcze droższego, kontrolera DJI Smart.

Zobacz odpowiedź Litchi poniżej.

Inteligentny kontroler DJI ma kluczowe znaczenie dla DJI

Inteligentny kontroler DJI ma kluczowe znaczenie dla DJI Mavic 2 Pro, Zoom i Enterprise, a także innych przyszłych dronów, które firma wypuści na rynek. Klienci biznesowi i komercyjni szczególnie cenią Smart Controller, ponieważ pozwala on zarządzać wieloma dronami z jednego kontrolera. Wraz z wydaniem SDK przez DJI kontroler będzie oferował jeszcze więcej opcji klientom korporacyjnym. Nie tylko będą mogli uruchamiać aplikacje innych firm, takie jak Litchi. Będą teraz mogli także w pełni zintegrować własne, zastrzeżone aplikacje z inteligentnym kontrolerem DJI.

Pozostać w kontakcie!

Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami na temat dronów, czerpakami, plotkami i recenzjami, śledź nas na Świergot, Facebook, YouTube, Instagram lub zapisz się do naszego codziennego biuletynu e-mail, który wychodzi codziennie w każdy dzień o godzinie 18:00.

Kup następnego drona bezpośrednio od producentów, takich jak DJI, Parrot, Yuneec lub od sprzedawców takich jak Amazon, B&H, BestBuy lub eBay. Korzystając z naszych linków, dokonamy niewielkiej prowizji, ale nic Cię to nie kosztuje. Dziękujemy za pomoc w rozwoju DroneDJ!

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich do zarabiania dochodów. Więcej.


Subskrybuj DroneDJ na YouTube, aby oglądać ekskluzywne filmy

(osadzanie) https://www.youtube.com/watch?v=sh9650U39Fw (/ embed)

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *