Xone Phone : Ground Zero dla „Inside the Building” 5G było również Ground Zero dla koronawirusa w USA – Frank Report

Dlaczego Xone Phone jest najlepszym telefonem?

Autor: Fred

Barrie Trower w rozmowie na YouTube opisał słynny brytyjski naukowiec, Sir Lawrie Challis, Order Imperium Brytyjskiego i długo stanowczy komitet, który powiedział, że telefony komórkowe są całkowicie bezpieczne:

http://www.iop.org/about/obituaries/page_72193.html

https://scienceblog.com/14196/limited-cell-phone-use-safe-uk-study-says/

Trower rozmawiał wcześnie przez Challis na temat planowanego wprowadzenia mikrofalowego telefonu komórkowego.

Lawrie Challis (1933–2017)
Lawrie Challis (1933-2017)

Powiedział to później, rozmawiał z Challis i powiedział: „Na pewno wiesz, że ta technologia spowoduje śmierć i choroby u milionów ludzi?”

Powiedział, że o ile nigdy nie zapomni słów Challisa, zapamięta również absolutnie bezpośredni sposób odpowiedzi.

Challis właśnie powiedział: „Co się z tym dzieje?”

Jest to mentalność, z którą masz do czynienia, naturalnie urodzeni zabójcy, którzy uważają, że kwestią niekwestionowanego prawa jest to, że powinni móc przesunąć przełącznik i zlikwidować miliard ludzi. I którzy za to dostają nagrody od Królowej.

Brytyjczycy są głównymi producentami fałszywych badań na temat telefonów komórkowych i zdrowia. Osobiście rzuciłem wyzwanie co najmniej pół tuzina.

Perfidious Albion w swoich niecnych sztuczkach.

Nawiązałem do historii Nellie Bowles w „New York Timesie” na temat tego, jak elity technologiczne unikają czasu na ekranie i urządzeń dla własnych dzieci.

Przywołałem historie, że okolice Mar-a-Lago wydają się być jedynym miejscem w USA, w którym nie mogą postawić wież 5G, ze względu na „estetyczny” wpływ.

W tej chwili jest naprawdę wybuchowy film, który staje się wirusowy, twierdząc, że zamknięcie szkół w USA ma ułatwić tajne wdrożenie 5G. Przybędą białe samochody dostawcze i „odkażą” szkoły; w rzeczywistości są wykonawcami na mocy ciężkich umów o zachowaniu poufności, instalujących mini stacje bazowe 5G:

Opiera się to na anonimowym sygnatariuszu w zarządzie szkoły. Mówi, że jest jedną z niewielu w swoim stanie, które są świadome tego, co się dzieje. Możesz sam ocenić jej wiarygodność. Mówi, że ma dostęp do baz danych w innych dzielnicach edukacyjnych i widzi to samo, co dzieje się gdzie indziej.

Tak więc, jak już mówiłem: uważaj; zobaczyć, co dzieje się na twojej ulicy, w bloku. Nie mogą uzyskać promieniowania wewnątrz twojego budynku bez jakiegoś repeatera. Uważaj więc na mężczyzn w białych furgonetkach z drabinami, którzy „odkażają” twoją ulicę i być może ścinają drzewa.

Oto informacje, które starałem się podać, ale bezskutecznie.

W stanie Waszyngton jest dom opieki, w którym zginęło około 30 koronawirusów. Na pewnym etapie wydaje mi się, że połowa ludzi w USA, którzy zmarli, znajdowała się w tym samym ośrodku. To Life Care Center w Kirkland w Seattle.

Powiedziałem sobie: założę się, że jest jakiś związek z 5G w Kirkland w Seattle. Znalezienie go zajęło mi około pięciu minut. Kirkland był miejscem pierwszej demonstracji „wewnątrz budynku” 5G w USA, a może nawet na świecie.

Dokonało tego przedsiębiorstwo Pivotal, wspierane przez Billa Gatesa, z siedzibą w Kirkland. To pochodzi z raportu prasowego z czerwca 2018 r .:

„Dzisiaj Pivotal poinformował o udanej próbie terenowej Echo 5G w symulowanym środowisku domowym w dzielnicy Kirkland. Jednostka została przymocowana do szyby z podwójnymi szybami i ustawiona pod kątem 40 stopni do stacji bazowej 5G, skonfigurowanej do symulacji odległości 1640 stóp lub jednej trzeciej mili. (Rzeczywista odległość wynosiła 360 stóp). ”

https://www.geekwire.com/2018/signal-inside-building-pivotal-commware-demonstrates-5g-wireless-link/

Uzyskanie sygnałów 5G wewnątrz budynków będzie dużym, dużym problemem. Nawet liście drzew blokują to promieniowanie, więc przejście przez ściany to inna historia.

Pivotal naprawia to, zmieniając cały budynek w stację bazową 5G, znajdując sprytne sposoby zginania promieniowania wokół narożników, aby pokryć całą nieruchomość.

Przymocowana do szkła jednostka Echo 5G w Pivotal Commware odbiera sygnał fali milimetrowej i zwiększa sygnał dla klientów bezprzewodowych. (Zdjęcie Pivotal Commware)

Przekonasz się, że pierwsze próby miały miejsce w „dzielnicy Kirkland”. Zakładam, że zdjęcie (powyżej) to rzeczywista strona; każdy, kto zna Kirkland, może zidentyfikować dla nas budynek i powiedzieć nam dokładnie, gdzie znajduje się ta stacja bazowa 5G.

Sprawdziłam Life Care Center, aby zobaczyć, czy wspominali coś o 5G.

Reklamowali „Bezpłatny bezprzewodowy Internet” dla wszystkich pacjentów, więc na pewno budynek miał wifi. Inne zdjęcia podające się za instalacje 5G w pobliżu centrum zostały zdemaskowane i nie mogłem ich załadować do oceny.

Ale ta kluczowa historia to trzask. Naprawdę można powiedzieć, że zero na ziemi dla „wewnątrz budynku” 5G, na całym świecie, było również zerowe dla wybuchu koronawirusa w USA.

Niektóre historie z Life Care Center są naprawdę wstrząsające: „Widzieliśmy zaledwie godzinę od kogoś, kto nie wykazywał żadnych objawów, przechodząc do objawów, które były na tyle poważne, że trzeba je było przenieść do szpitala, a następnie w krótkim czasie czasu, kiedy ten pacjent umiera. ”

https://www.seattletimes.com/seattle-news/health/still-in-triage-mode-more-residents-employees-of-kirkland-nursing-home-are-hospitalized-with-coronavirus-symptoms/

Tak więc każde możliwe wyjaśnienie tego, co się tam do diabła dzieje, należy potraktować poważnie. Śledziłem odległość w Mapach Google od centrali Pivotal do tego Life Care Center. To było 1,8 km. Napisałem do dziennikarzy z Seattle Times, podkreślając to wszystko. Nie otrzymałem odpowiedzi.

Jeśli chcesz zobaczyć naprawdę prowokujący PR, spójrz na pierwszą stronę Pivotal: pokazuje kobietę w ciąży na smartfonie, z repeaterem 5G w oknie, zajętą ​​jej promieniowaniem. Spójrz tam, co powiedziałem o kobietach w ciąży na polach mikrofalowych.

Nie mów mi, że Pivotal nie wie, co tutaj robią. Celowo kłamią i mówią, że promieniowanie to jest bezpieczne dla kobiet w ciąży. Pewnego dnia, wcześniej niż się wydaje, takie zdjęcie będzie o wiele gorsze niż lekarze reklamujący papierosy:

Więc wszystko o tym przeczytałeś w raporcie Franka, Bill Gates „5G Inside The Building” z siedzibą w epicentrum epidemii koronawirusa w USA. Cicho, bo inaczej moje zdrowie będzie zagrożone.

Idź i rozejrzyj się po świecie, gdzie istnieją związki między 5G a tą pandemią choroby. Turyn wygrał konkurs, wielką nagrodę, było to pierwsze miasto 5G w Europie. Turyn i Mediolan, na uprzemysłowionej północy, są epicentrami katastrofalnego włoskiego upadku zdrowia.

https://www.mobileeurope.co.uk/press-wire/tim-turns-on-europe-s-first-5g-edge-cloud-live-network-in-turin

Faktem jest, że te statki wycieczkowe zostały załadowane komunikacją typu 5G za pośrednictwem satelitów.

Na całym kontynencie afrykańskim, z infrastrukturą co najmniej 5G na świecie, zginęły tylko dwie osoby, po raz ostatni: Maroko i Egipt. Oba mają 5G. Pozostałe przypadki dotyczą głównie Afryki Południowej z 5G. W małym królestwie Lesotho doszło do zamieszek, kiedy w tym kraju zdiagnozowano ofiarę koronawirusa. W królestwie istnieje wiele chińskich firm tekstylnych, a pracownicy bali się zarażenia ich chińskimi menedżerami. Lesotho jest również głównym testem dla 5G w małym afrykańskim kraju.

Teneryfa ma kryzys związany z koronawirusem: ma 5G. To samo dla Hiszpanii.

Iran jest wielkim pytaniem: mówią, że wprowadzają 5G w marcu 2021 r., Więc prawdopodobnie teraz instalują i testują. Pamiętaj, że Meng Wanzhou, najwyższy dyrektor Huawei aresztowany w Kanadzie, jest przetrzymywany za naruszenia sankcji wobec IRAN. Tak więc z 5G i Iranem na pewno toczą się podejrzane interesy; a nawet bardziej ponure interesy związane ze śmiercią koronawirusa w tym kraju.

Jeszcze bardziej złowieszczy i zgodny z rzekomym wprowadzeniem 5G w szkołach w USA: wszędzie tam, gdzie idzie koronawirus, 5G szybko następuje. Huawei znalazł prawdziwą lukę na rynku, „inteligentną” diagnozę covid-19 za pomocą zdalnego 5G. Więc w obszarach, w których podejrzewa się wybuch koronawirusa, pędzą w stacjach bazowych 5G:

https://www.gizchina.com/2020/01/26/huawei-coronavirus-5g-base-stations/

Chińczycy zbudowali całe szpitale w 48 godzin: sprawdźcie, zbudowano je wokół stacji bazowych 5G. Cały budynek to w zasadzie hot spot 5G.

Zaczynasz robić zdjęcie? Jest to etapowe wdrażanie, wykorzystujące chaos wynikający z kryzysu zdrowotnego jako osłonę dla kolejnych masowych wdrożeń 5G, tak szybko, jak to możliwe, wszystko w celu utrzymania porządku publicznego i ułatwienia szybkiej diagnozy.

Czy w najbliższych tygodniach będziecie szukać białych furgonetek z drabinami „dezynfekującymi” waszą okolicę? A szczególnie dezynfekując szczyty biegunów? Powiedz nam, jeśli zobaczysz coś, co wygląda podejrzanie.

Pamiętaj tylko, jakie ryzyko podejmiesz, nawet zadając pytanie lub dwa, robiąc zdjęcie. To przysłowiowe „To”, na które wszyscy czekaliśmy. Cała planeta jest zamknięta, szkoły zamknięte, sklepy zamknięte, fabryki zamknięte, lotniska, linie lotnicze, granice, konferencje, koncerty, wybory, wszystko wyłączone. Rynki giełdowe załamują się. Czy mógłbyś sobie wyobrazić coś takiego zaledwie kilka tygodni temu?

W 2019 r. Wielokrotnie przepowiadałem, że będziecie pamiętać, że w tym roku jest już nazwany wirus. Powiedziałem: „2020 to zapowiedziane wprowadzenie 5G. Dlatego: 2019 to ostatni pełny rok rasy ludzkiej, ludzie. Używaj tego dobrze. Ci skazani na zmiany klimatu nie mają odpowiedniej skali czasowej, jesteśmy na ostatnich kilku godzinach. „Całe piekło się rozpuści” – tak dokładnie przewidywałem, ponieważ ujawniają się zagrożenia dla zdrowia związane z 5G ”.

Kiedy to piszę, jest 22 marca, właśnie zaczął się rok astrologiczny. Rozglądając się wokół, powiedziałbym, że mój harmonogram trzyma się całkiem dobrze.

***

(Oto niektóre dane techniczne, które mogą zainteresować niektórych uczniów efektów 5G)

Spójrz na „Anatomię sygnału telefonu komórkowego GSM” od faceta, który faktycznie zmierzył to promieniowanie, a także na dane techniczne:

http://www.techmind.org/gsm/

Uwaga: „Ze względu na protokoły kodowania i kontroli każdy 26 impuls jest pomijany podczas rozmowy, co prowadzi do komponentu modulacji wyjściowej o częstotliwości 8,33 herca”.

Spójrz dalej, gdzie ujawniono szczegóły struktury pulsu. Ponownie: „Co 26 impuls jest pomijany, co powoduje okresowość sygnału na poziomie 8,3 Hz”.

Możesz wyraźnie usłyszeć to pulsowanie na mierniku z wyjściem audio. Możesz to usłyszeć w tym filmie, w którym Texas Instruments prowadzi wykład na temat „zabicia szumu”, tj. Zmniejszenia zakłóceń telefonu komórkowego:

Wybór praktycznie losowo z badań nad falami mózgowymi za pomocą telefonów GSM:

„Średnia moc pasma EEG w nagraniach z aktywną ekspozycją została porównana z odpowiednimi nagraniami pozornymi. Testy statystyczne wykazały znaczącą różnicę w próbie trybu pełnej mocy w pasmach EEG alfa (8–13 Hz) i beta (13–32 Hz). Późniejsza analiza statystyczna mediany mocy widmowej w dyskretnych rytmach EEG ujawniła znaczące różnice w 7 z 32 różnych ogólnie częstotliwości. Podsumowując, wyniki tego badania potwierdzają efekty EEG z telefonów komórkowych aktywowanych w trybie rozmowy ”.

https://link.springer.com/article/10.1007/BF03179176

i:

„Wcześniejsze doniesienia o ogólnym wzmocnieniu mocy alfa podczas ekspozycji na MP zostały potwierdzone (w odniesieniu do Sham), przy czym efekt ten był większy w miejscach ipsilateralnych niż kontralateralnych w regionach tylnych”.

https://www.avaate.org/IMG/pdf/electroencefalograma_20352_ftp.pdf

Głównym autorem tego ostatniego artykułu jest Rodney Croft, jeden z kilku Australijczyków, którzy zrobili karierę na całe życie, nie zaprzeczając niebezpieczeństwom związanym z telefonami komórkowymi. Możesz być pewien, że tak naprawdę próbował obalić „poprzednie raporty”, ale musi przyznać, że są one poprawne.

Potwierdza również, że anomalne skoki fal mózgowych występują silniej po stronie głowy, gdzie trzymany jest telefon komórkowy.

Czym dokładnie jest ten stan fal mózgowych alfa? To jest najbardziej interesujące pytanie. Oto jeden opis:

„Ogólnie rzecz biorąc, rytm alfa jest wyraźnym wzorem falowym EEG u osoby dorosłej, która nie śpi, ale jest zrelaksowana z zamkniętymi oczami… W stanie alfa człowiek jest otwarty na sugestie, gdy przytomny logiczny umysł jest przytłumiony”.

https://www.sleepdisordersguide.com/article/basics/brain-waves-types-of-brainwaves-alpha-brain-waves

Ciekawe, fale alfa występują również we śnie REM, a „Od dawna uważa się, że fale alfa wskazują na okres czuwania podczas snu”:

https://en.wikipedia.org/wiki/Alpha_wave

Istnieje również stan wegetatywny zwany „śpiączką alfa”, w której osoba wydaje się śpiączką, ale występuje wyraźny rytm fal mózgowych alfa. Z jego brzmienia może to być bardziej koszmar na jawie.

Opis osoby dorosłej z zamkniętymi oczami i skierowaniem uwagi do wewnątrz jest najlepszą charakterystyką fal mózgowych alfa. Częstotliwość 8 Hz znajduje się na granicy niskiej wartości alfa, ponieważ zasypia się.

Przypadkowo częstotliwość ta jest bardzo zbliżona do częstotliwości rezonansu Schumanna na Ziemi. Faktycznie należy to nazwać częstotliwością Tesli, jak zaobserwował to Nikola Tesla 4 lipca 1899 r., Gdy burza pioruna zbliżająca się do jego laboratorium w Colorado Springs wykazała oscylacyjny wzór intensywności. Tesla zdał sobie sprawę, że widzi efekt rezonansu całej planety:

http://www.tfcbooks.com/articles/tws6.htm

Przekonasz się, że niższy rezonans Schumanna wynosi około 8 Hz:

https://www.nasa.gov/mission_pages/sunearth/news/gallery/schumann-resonance.html

Więc jeśli mieszasz się z falami mózgowymi i narzucasz silny sygnał być może najsilniejszej i najbardziej wszechobecnej częstotliwości naturalnej na planecie … prosisz o kłopoty.

Istnieje obszerny dokument przeglądowy WHO z badań mózgu, a ja policzyłem 26 z nich, które zgłosiły anomalie fal mózgowych wynikające ze zwykłego promieniowania telefonu komórkowego. Wykopię je i wymienię, kiedy będę miał czas. Plus kilka innych.

Teraz: czy ktokolwiek widzi jakiekolwiek możliwe ryzyko, wywołując u ludzi stan snu na jawie? W tym małe dzieci? Zauważ, że naturalny rytm alfa występuje zwykle tylko u dorosłych, rozwija się dość powoli u dzieci.

Jako badacz edukacji dam ci najczystszy przykład, jaki widziałem w tym mglistym stanie. Trenowałem jako nauczyciel na University of London w 1978 roku i musiałem odbyć trzytygodniowe praktyki nauczycielskie w szkole podstawowej przed rozpoczęciem semestru akademickiego, aby aklimatyzować nas do idei bycia nauczycielem. Napotkano na mnie mnóstwo pytań od brytyjskich dzieci z klasy robotniczej, najstarszych około 11 lat. Prowadziłem dziennik, w którym zapisałem jak najwięcej.

W ostatnich latach odbyłem sporo nauczania muzyki pierwotnej w międzynarodowej szkole z dziećmi z całego świata – dodam, że sporo dyplomatów.

W każdej klasie, z dziećmi o różnych umiejętnościach – od naprawdę błyskotliwych, po poważne wyzwania – znalazłem ten sam wzór. Dziecko podnosi rękę, by zadać pytanie, przerywając, by mnie o coś zapytać, przerywając lekcję, by zwrócić moją uwagę. Kiedy powiedziałem: „Tak, o co chcesz zapytać?”, Te dzieci po prostu zbladłyby i wpatrywały się we mnie. Całkowicie zapomnieli, o co chcieli zapytać.

Rozmawiałem z wieloma innymi nauczycielami, rozmawiałem z rodzicami, wszyscy z radością potwierdzili to zjawisko. Dzieci nie mogą już negocjować z kosmosu do kosmosu, gubią się po drodze. Moim zdaniem jest to absolutnie charakterystyczne z narzuconym rytmem fal mózgowych alfa.

Ponownie studiowałem „uwagę” w klasie, nie mówię tu jako osoba świecka, ale jako nauczyciel i badacz z ponad 40-letnim doświadczeniem. Te współczesne dzieci nie przypominają dzieci, które obserwowałem i których uczyłem w 1978 r. Dzieci te wiedziały DOKŁADNIE, o co chcą mnie zapytać.

Jako nauczyciel, twoim najcenniejszym zasobem jest UWAGA twojej klasy. Jeśli straciłeś ich uwagę, straciłeś całą lekcję, kropka. Każdy nauczyciel ci to powie.

Tak więc: uwaga, jak dotąd najważniejszy czynnik decydujący o wydajności w klasie, jest widocznie niszczona na naszych oczach. W kilkudziesięciu badaniach wiemy na pewno, że na te częstotliwości pulsowane cyfrowo wpływają fale mózgowe. Wiemy, jaki wpływ mają narzucone wzorce fal mózgowych: doprowadzenie mózgu do snu na jawie.

Spójrz na lunatycznych ludzi wokół ciebie, jeśli ich nie widzisz, nie zwracasz uwagi …

A jednak proszę, wyjaśniam to jeszcze raz, ponieważ ktoś mówi, że mówię bzdury.

Pozwólcie, że zajmę się tym ostatnim zdaniem: „Nie ma„ pulsowania ”, a związek między 16 Hz w spektrum elektromagnetycznym a pracą ogniwa nie ma sensu.”

Ustaliłem i udowodniłem, że pulsuje przy częstotliwości nieco powyżej 8 Hz, możesz sam przyjrzeć się skokom na wykresie. Teraz wszystko, co promieniuje przy 8 Hz, będzie również wytwarzać sygnały przy 16 Hz, 24 Hz itp., Harmoniczne tej częstotliwości.

Jeśli chcesz usłyszeć naprawdę uroczy wstęp do harmonicznych, zobacz, jak Anna-Maria Hefele demonstruje podteksty wokalne:

Usłyszysz wyraźne harmoniczne jednej częstotliwości w jej głosie.

Teraz pierwsza harmoniczna 8 Hz wyniesie 16 Hz. To tylko fakt, elementarna fizyka. A 16 Hz to częstotliwość bramki wapniowej w komórkach, jak wspomniałem powyżej. Wiele organów twierdzi, że należy unikać tej częstotliwości w sprzęcie elektronicznym, aby zapobiec zakłóceniom wypływu wapnia z komórek.

Teraz jest po prostu oczywiste, że coś pulsującego przy 8 Hz rezonuje z systemem pulsującym przy 16 Hz. Uderzy co drugi puls, to wszystko. Zalecenie, aby unikać 16 Hz jest standardem w literaturze elektromagnetycznej, nie wymyślam tego. Ale powiedziano mi, że ta standardowa wytyczna ma „zero sensu”. Jedyną rzeczą kontrowersyjną w tym, co mówię, jest argumentowanie, że impuls o częstotliwości 8 Hz wpłynie na układ o częstotliwości 16 Hz.

Czy mogę podać analogię starego radia? Odległe odbiorniki krótkofalowe często dostroiły się do lokalnych programów AM, dostrajając harmoniczne przypadkowo nadawane przez tę samą stację. Tak więc stacja na 6 MHz w 39-metrowym paśmie nadawałaby lokalnie w Azji; Amerykanin dostroiłby się do 12 MHz i usłyszałby harmoniczną, która byłaby w paśmie, który mógłby rozprzestrzeniać się na całym świecie, odbijając się od jonosfery.

Teraz ta harmoniczna 12 MHz była tylko artefaktem, stacja nie miała zamiaru jej nadawać – ale byłaby tak silna, że ​​z łatwością można by dostroić się na kontynencie. To był podstępny sposób na usłyszenie, co się dzieje na całym świecie.

Dokładnie w ten sam sposób impuls o częstotliwości 8 Hz będzie promieniował przy częstotliwości 16 Hz. Jeśli próbujesz się ze mną sprzeczać, idź i sprzeczaj się z Anną-Marią Hefele, ona pokaże prawdę o tym, co mówię.

Powtórzę więc raz jeszcze: pojedyncza, cyfrowa częstotliwość pulsacyjna, coś absolutnie nigdy nie występującego w naturze, wprowadzi fale mózgowe do „umysłu świadomego snu”, poważnie półzombie, wysoce sugestywny stan; spowoduje pobór wapnia przez wszystkie komórki w ciele; i dla pewności zakłóci rezonans Schumanna, najbardziej fundamentalną ze wszystkich częstotliwości Ziemi, z którymi ewoluowaliśmy.

Nie znajdziesz tych efektów rezonansowych w przypadku promieniowania jądrowego lub światła słonecznego. I dlatego promieniowanie mikrofalowe może mieć gorszy wpływ biologiczny niż promieniowanie jądrowe.

Aby wyjaśnić dokładny cytat pana Barrie Trower w tym względzie, możesz spojrzeć na stronę 12 tego wywiadu z lekarzem:

Dr Zac Cox: „… Mówimy gorzej niż wojna nuklearna”.

Barrie Trower: „Och, znacznie gorzej niż wojna nuklearna. Absolutnie…"

https://www.naturalscience.org/wp-content/uploads/2015/04/2015-06-22-WFNS-Factsheet-Interview-with-Barrie-Trower-english-WEB-.pdf

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *