Drone XPro : Anamorficzny dron „Moment Air” wprowadza na Kickstarter za 200 USD

:

Moment ogłosił swoje pierwsze akcesorium do dronów o nazwie Moment Air, które wypuszcza dziś na Kickstarter. Nowym akcesorium jest anamorficzna soczewka do dronów konsumenckich, którą można przymocować do urządzeń takich jak DJI Mavic 2 Pro i Mavic 2 Zoom.

Moment powiedział, że Moment Air (299,99 USD; 199 USD na Kickstarterze) zapewnia materiał filmowy dzięki opatentowanemu projektowi, który minimalizuje boczną aberrację chromatyczną przy użyciu unikalnego zestawu powłok, który zapewnia poziomy odblask związany z klasycznymi anamorfiami.


Z tego powodu Moment Air może pochwalić się wyjątkowymi rozbłyskami w różnych warunkach, w tym zachodów słońca, aby wyróżnić materiał. Obiektyw ma współczynnik kształtu obrazu Cinemascope 2,40: 1 dla wideo i powłokę przeciwodblaskową.

Moment Air zawiera unikalny system przeciwwagi, który zapewnia, że ​​akcesorium jest zablokowane i zrównoważone wokół kamery drona. Ponadto Moment powiedział, że akcesorium jest wystarczająco lekkie, aby zapewnić, że dron może latać bez zakłóceń.

Nie ma standardu mocowania i równoważenia soczewki na dronie, więc stworzyliśmy jeden. Przedstawiamy nasz system mocowania zamka i wagi. Jest to dwuczęściowa konstrukcja z soczewką z jednej strony i przeciwwagą z drugiej. Dwie części zaciskają się razem nad kamerą drona, tworząc bezpieczną blokadę, która nie utrudnia gimbala.

Dzisiaj Moment ogłosił kilka innych akcesoriów do dronów, w tym nowe Filtry Droner Airlight (119,99 USD; 99 USD na Kickstarter). Filtry te poprawiają ujęcia drona za pomocą szkła filmowego, które zapewnia gładkie, neutralne pod względem kolorów obrazy, bez zwiększania zbędnego ciężaru drona.


Wreszcie, Moment sprzedaje Ultra Thin Photo Case (29,99 USD; 25 USD na Kickstarter), który jest wystarczająco cienki, aby zmieścił się w kontrolerze drona, gimbalu lub statywie i jest kompatybilny z iPhone XR, XS i XS Max.

Te akcesoria są na Kickstarterze od dziś, ze specjalnymi cenami wczesnych ptaków dla tych, którzy popierają projekt przed publiczną premierą. Moment powiedział, że akcesoria zostaną wysłane w listopadzie.

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *