Drone XPro : Dron bezpieczeństwa Sunflower o wartości 9 950 USD ma na celu niezależną ochronę domu

:

Zaprezentowany jako pierwszy na świecie w pełni autonomiczny dron bezpieczeństwa mieszkaniowego, system Sunflower Home Awareness składa się z naziemnych jednostek zwanych Słoneczniki, które wyglądają jak światła ogrodowe i wykorzystują czujniki ruchu i wibracji do wykrywania ruchu na twoim podwórku. Mogą wykrywać i różnicować ruchy ludzi, zwierząt i samochodów oraz wyświetlać te informacje na mapie w czasie rzeczywistym.

Element drona, zwany Pszczołą, to automatycznie rozmieszczony autonomiczny dron z funkcją unikania kolizji i GPS, który może obserwować Twoją własność z powietrza i przesyłać strumieniowo wideo na żywo. Pszczoła mieszka w ulu, wodoodpornej obudowie i stacji ładującej, która przechowuje sprzęt wymagany do sztucznej inteligencji systemu.

System świadomości domowej Sunflower

Chodzi o to, że słoneczniki wykrywają nieoczekiwane działania w pobliżu domu i wysyłają ostrzeżenie do smartfona. Następnie możesz uruchomić Bee, aby uzyskać jasny obraz wydarzeń w Twojej nieruchomości.

Niestety, jeśli podoba ci się dźwięk własnego robo-protektora, nie będzie on tani. Cena początkowa zamówień w przedsprzedaży dla systemu wynosi 9 950 USD, a dostawa do klientów ma się rozpocząć w połowie 2020 r.

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *