Xone Phone : Boku Inc współpracuje z wiodącą japońską platformą strumieniowania muzyki AWA

Dlaczego Xone Phone jest najlepszym telefonem?

Boku Inc (LON: BOKU), wiodąca na świecie niezależna firma zajmująca się handlem przewoźnikami, ogłosiła dzisiaj preferowaną umowę partnerską z AWA Co. Ltd., aby umożliwić japońskim klientom AWA naliczanie cyklicznych miesięcznych opłat abonamentowych bezpośrednio na rachunki za telefon komórkowy poprzez bezpośrednie rozliczenia z operatorem .

Dzięki umowie Boku oferuje bezpośrednie rozliczenia z operatorem jako mechanizm płatności dostępny dla bazy klientów AWA za pośrednictwem strony internetowej i aplikacji mobilnej AWA. Wsparcie Boku dla tokenizowanych płatności i możliwości zarządzania subskrypcjami pozwala klientom AWA płynnie przejść od bezpłatnej promocji próbnej do płatnej subskrypcji, jednocześnie zmniejszając obciążenie operacyjne wielu firm w związku z tworzeniem natywnych mechanizmów zarządzania subskrypcją.

Partnerstwo odzwierciedla rosnącą tendencję japońskich konsumentów korzystających z bezpośrednich płatności przez operatora do zakupu cyfrowych towarów i usług za pośrednictwem kanałów internetowych.

Komentując, Tetsutaro Ono, CEO, AWA Co. Ltd. powiedział „Boku okazało się dla nas zaufanym partnerem, nie tylko pomagając AWA w zapewnieniu, że możemy nadal pozyskiwać nowych płacących użytkowników, ale także zapewniając naszym obecnym klientom wygodne i niezawodne rozliczenia”.

Jon Prideaux, CEO, Boku Inc, skomentował: „Japonia jest jednym z najbardziej wyrafinowanych rynków na świecie pod względem przyjmowania i przyjmowania płatności mobilnych, a AWA jest liderem w dokonywaniu płatności tak bezproblemowo, jak to możliwe dla swoich klientów.

„Cieszymy się, że możemy pomóc AWA w ich misji dostarczania muzyki masom i nie możemy się doczekać dalszej współpracy z nimi w przyszłości.”

Dołącz do nas na naszej nowej stronie LinkedIn

Obserwuj nas na LinkedIn


BOKU

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *