Xone Phone : Najlepsze przedłużacze WiFi, aby zwiększyć zasięg domowego sygnału bezprzewodowego

Dlaczego Xone Phone jest najlepszym telefonem?

Ponieważ miliony pracowników są przesiedlane ze swoich biur do pracy z domu, wielu z nich przechodzi zaskakujące objawienie. Ich Wi-Fi może być wystarczająca dla niektórych lekkich serwisów Netflix i Spotify, ale do pracy – lub przynajmniej wygląda na działającą – jest po prostu zbyt płatna. Zbyt wolny i zbyt podatny na wypadanie z pracy, aby sprostać zadaniu.

Chociaż może być kuszące, aby zadzwonić do swojego dostawcy usług internetowych i krzyczeć, może to być całkowicie bezcelowe. Sygnał Wi-Fi może przebyć tylko ograniczoną odległość, szczególnie ze ścianami, które go utrudniają, a jeśli okaże się, że tylko niektóre pokoje w twoim domu nie są spacjami, przedłużacz Wi-Fi prawdopodobnie będzie znacznie lepszym wyborem.

Zapoznaj się z naszym przewodnikiem po najlepszych przedłużaczach Wi-Fi, aby praca w domu była nieco bardziej wydajna. Ale najpierw szybkie pytania i odpowiedzi.

Co to jest przedłużacz Wi-Fi i dlaczego miałbym go potrzebować?

Jeśli jesteś blisko routera, twoje połączenie internetowe jest – miejmy nadzieję – szybkie i stabilne. Ale im dalej od niego odejdziesz, tym słabszy będzie. Jest to szczególnie ważne, jeśli Twój dom obejmuje wiele pięter, ponieważ sygnał bezprzewodowy ma trudności z przedostaniem się przez ściany i podłogi.

Powiedzmy, że jeśli masz na poddaszu biuro domowe, a router znajduje się na linii telefonicznej na parterze, może to oznaczać problemy. Najprawdopodobniej stracisz trochę prędkości, ale jeśli twój internet naprawdę ma problemy, dostaniesz również częste zaniki, w których Twój internet przestaje działać. Frustrujące dla przeglądania Internetu, ale przełomowe dla połączeń wideo i zdalnych spotkań.

Przedłużacze Wi-Fi naprawiają to poprzez – jak sama nazwa wskazuje – rozszerzenie sygnału Wi-Fi. Repeatery Wi-Fi są najczęstszą formą: jeśli próbujesz uzyskać solidny sygnał z punktu A do punktu C, podłączenie repeatera Wi-Fi w punkcie B spowoduje powtórzenie i wzmocnienie sygnału, pomagając mu dotrzeć do najciemniejszych zakątków twojego domu lub mieszkania.

Pamiętaj, że nie przyspieszą rzeczywistego połączenia – to zależy od Twojego usługodawcy internetowego. Ale jeśli masz stabilne połączenie obok routera, które pogarsza się wraz z odejściem, powinno to mieć dużą różnicę.

Co z przedłużaczami Powerline?

Linie energetyczne mają ten sam wynik – uzyskanie sygnału z A do C – ale mają inny sposób na dostanie się do B w drodze. Podczas gdy repeater odbiera sygnał bezprzewodowy i nadaje go ponownie, adapter powerline przesyła dane do routera za pomocą okablowania elektrycznego, a nie „bezprzewodowo”.

Uwaga: jeśli masz tylko komputer stacjonarny w biurze, który nie odbiera sygnału, możesz użyć adapterów Powerline, aby połączyć się z routerem przez Ethernet o wiele mniej pieniędzy, ale oczywiście ogólny sygnał bezprzewodowy nie poprawiłby się.

Co z Mesh Wi-Fi?

Siatkowe systemy Wi-Fi są zwykle droższe, ale lepsze w przypadku większych właściwości z dużą ilością czarnych punktów. Dzięki temu możesz umieścić całą wiązkę węzłów w całym domu, aby pokryć wiele obszarów. Teoretycznie można to zrobić za pomocą repeaterów Wi-Fi, ale sygnał będzie słabł z każdym dodanym repeaterem, a za każdym razem dostaniesz różne sieci Wi-Fi, co utrudnia przechodzenie z pokoju do pokoju z laptopem.

Opcje siatki Wi-Fi, takie jak BT Whole Home lub Google Nest Wi-Fi, tworzą jedną gigantyczną sieć i są dostępne w paczkach po dwa, trzy lub nawet cztery węzły, aby pokryć właściwości wszystkich rozmiarów.

Jedno pasmo, dwuzakresowe czy tripasmowe?

Na początku Wi-Fi było tylko pasmo częstotliwości 2,4 GHz. Ale ta częstotliwość jest zarówno przesycona przez urządzenia, jak i podatna na zakłócenia, dlatego właśnie mamy teraz 5 GHz. Ma mniejszy zasięg, ale oferuje większe prędkości, jeśli Twoje urządzenie go obsługuje (starsze i tańsze urządzenia nie.) Idealnie więc chcesz, aby Twój przedłużacz Wi-Fi obsługiwał oba: to podwójne pasmo. Dzieląc urządzenia między pasmami, możesz upewnić się, że Twój prosty sprzęt (myślę, że drukarki bezprzewodowe, aparaty i inteligentne głośniki) nie blokują przepustowości z laptopów, telefonów i tabletów.

Tri band posuwa to jeszcze dalej, dodając dodatkowy kanał do miksu. Oferują one dodatkową autostradę radiową w paśmie 5 GHz, co zasadniczo umożliwia podłączenie większej liczby urządzeń bez nadmiernego wpływu na prędkość. Ale są znacznie droższe, więc może być przesadą dla twoich potrzeb.

Najlepsze przedłużacze Wi-Fi 2020:

Netgear Nighthawk X6S

Jeśli Twój dom jest zbyt mały, aby uzasadnić wielopunktowe rozwiązanie Wi-Fi Mesh, to Netgear Nighthawk X6S jest najbardziej płynną opcją, chociaż przy około 130 GBP nie jest to najtańsze rozwiązanie w okolicy.

Ale oferuje szybkość i mnóstwo funkcji. Jego trójzakresowa konstrukcja oznacza, że ​​komunikacja między klientem a siecią dosyłową ma własne osobne kanały (w skrócie: jest szybsza niż większość), ale oferuje cztery porty Gigabit Ethernet i port USB do udostępniania plików przez sieć.

Ma to swoją cenę, a nie tylko wysoki koszt wejścia. Jeśli chodzi o rozmiar, jest tak duży, jak router, ale jeśli chcesz tego, co najlepsze, musisz za niego zapłacić zarówno w funtach, jak i w domu.

133,49 £ | Amazon | Kup Teraz

Tenda A18 AC1200

Jeśli wydaje się to zbyt bogate dla twojej krwi, to Tenda A18 jest zaskakująco imponującym rozwiązaniem za jedyną piątą ceny.

Pasuje idealnie do gniazdka, a jego podwójne pasma oferują zarówno kanały 2,4 GHz, jak i 5 GHz, z dwiema zewnętrznymi antenami do wzmocnienia sygnału. Jest tam nawet port ethernetowy, jeśli chcesz podłączyć połączenie, a światła zmienią kolor, aby pokazać siłę połączenia z routerem, pozwalając wybrać optymalne gniazdo w domu, aby mogło żyć.

Jest oczywiście element uzyskania tego, za co płacisz, ale jeśli jesteś szczęśliwy, po prostu wzmacniając swój sygnał i nie przeszkadzając niewielkiemu spadkowi prędkości w najdalszych punktach twojego domu, trudno nie pójść źle za £ 26,99.

26,99 £ | Amazon | Kup Teraz

TP-Link RE450

Podobne rozwiązanie jest dostępne od weteranów sieci TP-Link, a RE450 to świetny zakup klasy średniej, nawet jeśli trochę się zaczyna.

Jest dwupasmowy i oferuje przyjemnie duże prędkości, chociaż jego duża plastikowa obudowa sprawia, że ​​styka się i decyduje, czy możesz użyć gniazdka obok. Obiecuje imponujące prędkości, a sygnał powinien być silny z trzema wystającymi antenami. Światła zmienią również kolor, aby poinformować Cię, jeśli występują problemy z Internetem – jednak, szczerze mówiąc, prawdopodobnie już zauważyłeś.

46,93 £ | Amazon | Kup Teraz


Netgear AC1200

Jeśli myśl o zgubieniu gniazda wtyczki (lub dwóch) do przedłużacza Wi-Fi denerwuje cię, to Netgear AC1200 ma fajne rozwiązanie: przejście przez wtyczkę, które pozwala nadal używać danego gniazda, jednocześnie zwiększając Wi-Fi Wydajność Fi. Poręczny!

Jest to dwuzakresowe i ma port Ethernet z boku na wszelkie połączenia przewodowe, które możesz chcieć dodać do miksu.

49,99 £ | Argos | Kup Teraz

Devolo Magic 1

Jeśli Twoim głównym problemem z Wi-Fi nie jest rozmiar domu, ale grube ściany, może się zdarzyć, że repeater Wi-Fi będzie miał problemy z odbiorem sygnału, aby powtórzyć. W tym momencie pojawia się Devolo Magic 1, który łączy się z routerem za pośrednictwem linii energetycznej, a nie bezprzewodowo, przed ponownym nadaniem sygnału Wi-Fi do reszty domu.

Oznacza to, że jego dwuzakresowe prędkości powinny być wyjątkowo niezawodne, ale ma to swoją cenę w przypadku niektórych rozwiązań Wi-Fi. Mimo to, jeśli twoje ściany są zbyt grube dla konwencjonalnych rozwiązań, to może być twój najlepszy zakład – i możesz dostać dwie paczki, jeśli twoje ściany są grube * i * mieszkasz w wielkim domu …

129,99 GBP | Amazon | Kup Teraz

BT Cały dom Wi-Fi

Na froncie Mesh Wi-Fi rozwiązanie BT Whole Home jest obecnie łatwe w użyciu, niezawodne i niedrogie, jeśli się rozejrzysz.

Dostajesz zestaw dwóch, trzech lub czterech naczyń w zależności od wielkości domu. Podłącz jeden do routera, a następnie umieść pozostałe w swoim domu, kierując się najlepszą pozycją przez pomocną aplikację towarzyszącą. Chociaż jest oznaczony marką BT, nie musisz korzystać z łącza szerokopasmowego BT, aby czerpać korzyści, a dla szybkości i niezawodności jest on najlepszy z nich.

161,98 £ | Amazon | Kup Teraz


Google Nest Wi-Fi

Jeśli pieniądze nie są przedmiotem, to Google Nest Wi-Fi jest najlepsza sieć Wi-Fi opcję, którą możesz kupić, ale nie żartujemy z tego kosztu. Chcesz upuścić co najmniej 239 funtów na router i pojedynczy przedłużacz, a jeśli masz dużą nieruchomość, potrzebujesz więcej, aby upewnić się, że się rozciąga.

To powiedziawszy, jest powód, dla którego jest najlepszy, a oprócz oferowania szybkiego i stabilnego połączenia internetowego, Nest Wi-Fi oferuje całą masę dodatków. Kontrola rodziny jest prawdopodobnie najlepszą częścią, ponieważ aplikacja może zaplanować czas dla wszystkich lub po prostu wybrać urządzenia (może konsole do gier i smartfony dla dzieci?). Wbudowana zapora ogniowa pozwala również blokować miliony ofert dla dorosłych, jeśli chcesz.

Aha, i jest wbudowany mikrofon, zmieniający każdy punkt w Google Home Hub inteligentny głośnik. Odtwarzaj muzykę, zadawaj pytania, słuchaj wiadomości – cokolwiek chcesz. Jedna fajna funkcja, którą możesz przetestować za pomocą głosu: „Hej, Google, jaka jest moja prędkość internetu?” Rzeczy z epoki kosmicznej.

239 £ | Argos | Kup Teraz

Tenda Nova MW3

Jeśli wykluczyłeś rozwiązania i wzmacniacze linii energetycznej, ale zniechęca Cię koszt BT Wi-Fi w całym domu lub Nest, to warto spojrzeć na rozwiązanie Wi-Fi z siatką Tenda. Już 69,99 £ (w momencie pisania) daje ci trzy paczki węzłów Tenda Nova MW3, co pozwala na pokrycie powierzchni do 3500 stóp kwadratowych.

Nie, ani wydajność, ani wygląd nie są tak dobre, jak to możliwe z dwóch powyższych opcji, ale jeśli pieniądze są ciasne i jesteś przekonany, że Wi-Fi to odpowiedź na twoje nieszczęścia, to tania i wesoła opcja Tendy z pewnością jest warta obejrzenia .

69,99 GBP | Amazon | Kup Teraz

Werdykt:

Wybranie zwycięzcy powyższego jest trochę dziwne, ponieważ jeśli cierpisz na słaby sygnał Wi-Fi, możliwe, że nawet najtańsza opcja tutaj będzie więcej niż wystarczająca, po prostu sprawiając, że będzie to możliwe.

Mimo to nikomu się nie sprzyja, jeśli kupisz coś, co nie rozwiąże bólu głowy, więc naszym ulubionym repeaterem jest Netgear Nighthawk X6S. Jest dobrze zaprojektowany, a jego trójzakresowy projekt sprawia, że ​​jest zarówno szybki, jak i niezawodny, jeśli masz fundusze, a Twój dom będzie działał bez konieczności korzystania z połączenia Wi-Fi.

Jeśli * potrzebujesz *, musisz uzyskać siatkowe rozwiązanie Wi-Fi, a podczas gdy Google Nest Wi-Fi jest najlepszą dostępną opcją, BT Whole Home wykona dość podobną pracę pod względem wydajności, choć z mniejszą liczbą dzwonków i gwizdków, dla o wiele mniej pieniędzy. Z tego powodu również dostaje od nas ukłon.

Recenzje produktów ESBest to bezstronne, niezależne porady, którym możesz zaufać. Czasami uzyskujemy przychody, jeśli klikniesz linki i kupisz produkty, ale nigdy nie pozwalamy, aby to wpłynęło na nasz zasięg. Recenzje są kompilowane poprzez połączenie opinii ekspertów i testów w świecie rzeczywistym.

Śledź nas na
                  Instagram,
                  Facebook
                  i
Świergot

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *