Drone XPro : Eachine LAL5 – to bestia FPV, która nagrywa wideo 4K

:

Eachine LAL5 jest jednym z najbardziej unikalnych dronów, jakie kiedykolwiek latałem. Ogromne błyszczące złote silniki, jaskrawo fioletowe zderzaki i aparat z podwójnym obiektywem przyciągają wzrok. Ale to nie wygląda tak interesująco. Ma pewne cechy, które sprawiają, że jest naprawdę jedyny w swoim rodzaju. Możesz połączyć się z LAL5 przez Bluetooth w telefonie, aby go dostroić. Będzie nagrywać materiał filmowy 4K. Ta bestia może latać na baterii 6S. Powodzenia w znalezieniu tej kombinacji funkcji drona w lepszej cenie. Najlepszą rzeczą może być to, że LAL5 jest częścią ofert Banggood na Czarny piątek i można go kupić za jedyne 194 USD.

Eachine LAL5

Eachine LAL5 to 225-calowy 5-calowy dron FPV, który nie jest podobny do żadnego innego, na którym latałem. Zaczynając od podwójnego obiektywu Caddx Tarsier 4K 4K, ten dron jest w stanie uchwycić wyraźny materiał 4K na pokładzie. Wykorzystuje drugą kamerę, aby zapewnić sygnał FPV i jest jedną z lepszych dostępnych kamer FPV. Kamera 4K jest dobra, niezbyt dobra GoPro, ale chyba, że ​​próbujesz wyprodukować materiał komercyjny, prawdopodobnie będzie wystarczająco dobra dla większości pilotów. Jako dodatkowy bonus otrzymujesz dołączony filtr ND8, który pasuje do obu soczewek. Zwykle nagrywam w 1080p i uważam, że jest to więcej niż wystarczająco dobre.

lal5 caddx tarsier 4k kamera dron

Specyfikacja LAL5

Silniki w Eachine LAL5 to gigantyczne silniki 2507, 1850KV. Są duże, złote i błyszczące. Te potworne 2507 napędzają śmigła Racerstar 5046 z trzema łopatami. Są zdecydowanie przesadni w przypadku kwadratu 5 ″. Silniki te z łatwością poradzą sobie z ramą 6 ″ lub 7 and i podobno Eachine będzie wypuszczać ramiona 6 ″ i 7 to w celu ulepszenia, jeśli wybierzesz. Rekwizyty są więcej niż wystarczające, ale zauważyłem, że łatwo się zepsuły, szczególnie latając w chłodne dni.

każdy silnik 2507

ESC to 50-amperowy 4-w-1, który może obsługiwać DShot 1200 i może obsługiwać lipo 3-6S. Eachine LAL5 został zbudowany do latania na baterii 6S, a jeśli tak zrobisz, zaskoczy Cię moc. Cholera, to bestia na akumulatorze 4S. Kontroler lotu to Matek F405 i ma wbudowany barometr, gniazdo micro SD czarnej skrzynki i Bluetooth dla Speedbee w podróży. Jest to jeden z bardziej wszechstronnych sterowników lotu, jakie widziałem.

Nadajnik wideo można przełączać z 25/200/600/800 mW. Ma złącze MMCX i obsługuje inteligentny dźwięk. Dołączona antena jest ładnie obsługiwana w uchwycie TPU i jest anteną RHCP. Ponownie są to doskonałe składniki.

eachine lal5

Rama jest grubym 5 mm węglem, a płytki mają 2 mm. Ramiona są wymienne i wygląda na to, że w przyszłości będą dodawać opcje 6 ″, a może nawet 7 ″. W oryginalnym stanie quad waży 411 gramów. To nie jest lekki dron wyścigowy, ale krążownik, który poradzi sobie z dowolnym stylem dowolnym. Eachine LAL5 to niezwykle wszechstronny dron.

Czy LAL5 jest dla ciebie dronem?

Jeśli szukasz dużego drona freestyle z mocą do oszczędzania i potrafiącego rejestrować materiał HD, Eachine LAL5 jest zdecydowanie opcją dla Ciebie. Nie będzie miał jasności, jaką będzie latanie DJI FPV, ale nadal jest dość solidny i o wiele tańszy.

LAL5 nie jest dronem do latania pod radarem. To raczej hej spojrzenie na mnie tutaj, rodzaj drona. Zazwyczaj kosztuje około 230 USD, ale jest częścią oferty Banggood na Czarny piątek i można go odebrać za mniej niż 200 USD.

każdy dron lal5 FPV quad

Pozostać w kontakcie!

Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami na temat dronów, czerpakami, plotkami i recenzjami, śledź nas na Świergot, Facebook, YouTube i Instagram oraz zapisz się do naszego codziennego biuletynu, który będzie wysyłany każdego dnia tygodnia o 18:00. ET.

Kup następnego drona bezpośrednio od producentów, takich jak DJI, Parrot lub Yuneec, lub od sprzedawców takich jak Amazon, B&H, BestBuy lub eBay. Korzystając z naszych linków, dokonamy niewielkiej prowizji, ale nic Cię to nie kosztuje. Dziękuję za pomoc DroneDJ rosnąć!

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich do zarabiania dochodów. Więcej.


Subskrybuj DroneDJ na YouTube, aby oglądać ekskluzywne filmy

(osadzenie) https://www.youtube.com/watch?v=r-a5z8g20xQ (/ embed)

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *