Drone XPro : Top 10 najlepszych telewizorów z wbudowanym odtwarzaczem DVD Ins 2020

:

swoop-aero-drone.jpg

Zdjęcie: Equipped / Swoop Aero

Często, gdy Eric Peck pracuje, nie szuka ulic Melbourne. Umiarkowanie prezes firmy logistycznej Swoop Aero, zajmującej się dronami, znajduje się gdzieś w Południowej Afryce – lub jak w styczniu, w ogólnopolskim parku na Malawi, wpatrując się w dzikie hipopotamy i słonie.

Jednak z powodu aktualnych nakazów repatriacji wydanych przez władze australijskie w odpowiedzi na wybuch epidemii koronawirusa, Peck i jego pracownicy powrócili do miejsca zamieszkania.

Niemniej jednak nie powstrzymało to działania Swoop Aero. Flota dronów, którą Peck, były pilot sił powietrznych, stał się przewodnikiem Deloitte, a także współzałożyciel i CTO Josh Tepper opracował, aby oferować im dostęp do opieki zdrowotnej w regionach regionalnych lub odległych, został celowo zaprojektowany do zdalnego pilotowania.

„To, co zrobiliśmy, zbudowało system, w którym oddzielono konieczność, by osoba pilotująca dron znajdowała się w dowolnym miejscu w pobliżu samolotu do celu, który opracowaliśmy, może właściwie sugerować, że możesz mieć drona na biegunie północnym i pilota na biegunie południowym i nie ma znaczenia, czy pilot stał po samolocie ”, poinstruował ZDNet.

„Dokonaliśmy tego, tworząc nasz osobisty wewnętrzny system zarządzania, wykorzystując nadmierną przepustowość, niedrogą telewizję satelitarną dla hiperłączy komputerowych… Zasadniczo, jeśli mamy laptopa lub iPada i pole, które umożliwia (Tobie) połączenie z Internet w dowolnym miejscu na ziemi za pośrednictwem telewizji satelitarnej na PC, będziemy zarządzać samolotem. ”

Każdy dron Swoop Aero jest tworzony z mieszanki drukowanej w 3D skorupy z włókna węglowego, gotowych części biznesowych, osobistego know-how firmy i jest zasilany z wykorzystaniem mocy fotowoltaicznej.

Obecnie Swoop Aero działa w Malawi we współpracy z USAID International Well being Provide Chain, UK Assist i UNICEF, oferując środki medyczne wraz ze szczepionkami przeciwko malarii i gruźlicy, penicyliną, lekami przeciw malarii i przeciw jadom oraz HIV / AIDS zestawy testowe od ośrodków opieki zdrowotnej po odległe wioski. W drodze powrotnej drony zwykle dodatkowo przeprowadzają badania na gruźlicę i różne próbki krwi.

Powiązani dostawcy zostali dodatkowo zaopatrzeni w Republice Konga (DRK) i Mozambiku.

„Współpracujemy z Wydziałem Lekarskim (Malawi) i systemem opieki zdrowotnej w celu usprawnienia transportu zapasów”, powiedział Peck.

„Pracujemy bardzo ostrożnie z rządem federalnym. Jest identyczny z naszą pracą w DRK; pracujemy bardzo ostrożnie we współpracy z rządem federalnym i istniejącym tam systemem opieki zdrowotnej. To samo jeszcze raz w Mozambiku. Chociaż umowy są zawierane z organizacjami pozarządowymi lub obok nich, głównym nabywcą, któremu służymy, jest rząd federalny ”.

2002-malawi-aerial-image-community-Engagement.jpg "height =" auto "width =" 1200 "data-original =" https://zdnet4.cbsistatic.com/hub/i/r/2020/03/26 /cca07cf5-ae1e-41c7-831f-b912d7d5c394/resize/1200xauto/f692cf7dc1fbd14112b8ce5ede2456d7/2002-malawi-aerial-image-community-engagement.jpg

Zdjęcie: Equipped / Swoop Aero

Przed opłaceniem tych kontraktów, Swoop Aero zaczął dostarczać szczepionki za pośrednictwem dronów w Vanuatu w grudniu 2018 r. Po tym, jak korporacja pozyskała pierwszy biznes z władzami Vanuatu.

„Mieliśmy ze sobą wiele samolotów na wyspie i opracowaliśmy tę technikę wraz z pracownikami służby zdrowia w miejscu, w którym zaczęliśmy planować dostawy szczepionek, więc wiedzieliśmy, co musimy nosić każdego dnia”, powiedział Peck.

„To, co by się wydarzyło, gdyby pracownicy służby zdrowia przechadzali się po polu i mówili, że zrobi to w tej konkretnej wiosce i zostanie w niej nabyta, i umieścilibyśmy ją w samolocie, wstępnie zaprogramowaliśmy trasę, głównie naciskając przycisk sam dron startuje autonomicznie i leci do miejsca wypoczynku, ląduje autonomicznie w wiosce, pracownicy służby zdrowia rozładowują szczepionki, zwykle mogą ponownie włożyć próbki laboratoryjne lub zapasowe szczepionki, nacisnąć przycisk, aby wywołać automatyczny start i znów leci… Szybko zdaliśmy sobie sprawę, że chociaż był to dla nas jedynie 20-minutowy lot po całej wyspie, był to dwudniowy spacer, aby przejść przez najwyższy wulkan lub dotrzeć do kilku wiosek 5 godzin na statku. ”

Wraz z zaplanowanymi dostawami firma Swoop Aero zmieniła coś, co Peck nazywał usługą „na żądanie” dla pracowników służby zdrowia.

„Poinstruowali nas, że chcą go wykorzystać w różnych kwestiach, takich jak pomoc w płaceniu pracownikom, w każdym innym przypadku pracownicy opieki zdrowotnej muszą przejść się do szpitala, a może to zająć dwa dni – pewnego dnia na spacer i kolejny dzień na spacer, ”Stwierdził.

„Czy możemy rozdzielić ich wynagrodzenie dronami i stwierdziliśmy:„ Tak, naprawdę będziemy mogli ”. Czy możemy realizować dostawy farmaceutyczne? Jest jeden ośrodek na wyspie, który ma tę penicylinę, ale inny nie ma, więc czy możemy tam latać dronem? Odwrócił tę społeczność na żądanie.

„Przypadkiem użycia wysokości było to, gdy mama miała nowe dziecko, które chciało leku zwanego oksytocyną. Głównym powodem śmierci dla dziewcząt w Vanuatu są problemy po porodzie, więc jej alternatywą było osiem godzin na statku, aby dostać się do szpitala, aby dostać ten lek – i trzeba go podać w ciągu dwóch godzin – inaczej się nazywają, a my ” Jesteś tam 30 minut później w samolocie.

„To szef tej usługi na żądanie, a my powiedzieliśmy to za pomocą szczepionki przeciwko wściekliźnie w Malawi i antybiotyków o dużej sile, które trafiają do naprawdę chorych”.

swoop-aero-malawi.jpg "data-original =" https://ovcad.eu/wp-content/uploads/2020/03/1585276789_112_Drone-XPro-Top-10-najlepszych-telewizorow-z-wbudowanym-odtwarzaczem.jpg

Zdjęcie: Equipped / Swoop Aero

Dziobak ma nadzieję, że drony korporacyjne mogą być również szybko wykorzystane do walki z pandemią COVID-19 w obszarach, w których obecnie działa Swoop Aero.

„Jednym z wielu kluczowych powodów, dla których chętnie pracujemy w południowym Malawi, jest to, że naród zostanie zamknięty, nasza zdolność do przełączania się między wioskami i obszarami oraz wdrażania zestawów testowych COVID-19 pozwoli pracownikom służby zdrowia aby uzyskać te zestawy bez konieczności przejeżdżania przez samochody i inne osoby między wioskami i stwarzania większego niebezpieczeństwa infekcji. To był nasz główny czynnik decydujący o tym, dlaczego tam pozostaliśmy – powiedział.

„Mimo to pracujemy, z naszej perspektywy jest to typowe przedsięwzięcie. Kiedy – i będzie to potrzebne wcześniej lub później w ciągu kilku następnych tygodni – chcesz, aby zestawy testowe zostały wyjęte z tych szpitali, będziemy tam, aby im pomóc i zapewnić, że może to nastąpić w ramach najbardziej bezpiecznego podejścia dostępnego dla społeczności ”.

Szacuje, że przez kolejne sześć tygodni Swoop Aero może również wznowić operacje w Mozambiku i DRK, aby pomóc pracownikom naziemnym w placówkach opieki zdrowotnej COVID-19.

Po pandemii Peck pragnie zobaczyć, jak korporacja zapewnia opiekę zdrowotną na obszarach wiejskich i odległych częściach Indonezji i Australii, szczególnie w społecznościach tubylczych.

Startup z Melbourne jest wspierany przez traderów wraz z Proper Click on Capital, Tempus Companions i Blackbird Ventures.

Skojarzona ochrona

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *