Xone Phone : Padraig Harrington z nadzieją, że Ryder Cup uda się publicznie naprawić sport

Dlaczego Xone Phone jest najlepszym telefonem?

Padraig Harrington, kapitan Europy, ma nadzieję, że Puchar Ryder może „wziąć udział w świecie sportów zespołowych” i ruszyć w tym roku.

Odbywające się co dwa lata wydarzenie między Europą a Stanami Zjednoczonymi zaplanowano na 25–27 września w Wisconsin, choć pandemia wirusa koronawirusa budzi wątpliwości.

Do tej pory odbyło się 13 wydarzeń odwołanych lub przełożonych na PGA Tour, a akcję zaplanowano na 8 czerwca.

Gracze tacy jak Rory McIlroy i Jon Rahm nie opowiadają się za wydarzeniem odbywającym się za zamkniętymi drzwiami – ale Harrington chce, by oczekiwane wydarzenie przebiegło dla dobra gry.

Harrington przyznał na Sky Sports Golf: „Żaden z graczy nie chce Ryder Cup bez fanów.

„Powodem, dla którego gramy w Ryder Cup, jest chwała bycia tam, mamy szansę być jak piłkarz na środku stadionu z ludźmi wiwatującymi.

„Nie stanie się tak, chyba że wygrasz turniej i nie będziesz faworytem, ​​ale podczas Ryder Cup, który odbywa się przez sześć dni.

„Gracze pragną tego – nie dostają zapłaty za grę – więc pragną tej szansy na chwałę.

„Nikt nie chce grać za zamkniętymi drzwiami, ale oni (organizatorzy turniejów) ostrożnie go obserwują i wiedzą, że jeśli czerwcowe imprezy PGA Tour wypadną za zamkniętymi drzwiami, jest to możliwe.

„Gracze tego nie chcą, ale być może będziemy musieli wziąć jeden ze świata sportu zespołowego i zorganizować wydarzenie, na którym ludzie będą mogli oglądać. To nie byłoby tak samo dla nas, ale pragniemy sportu w telewizji ”.

48-letni Irlandczyk kontynuował: „Ciągle powtarzam, że jeśli uprawiają sport na żywo, mecz piłki nożnej niższej ligi, wszyscy będziemy go oglądać, ponieważ chcemy zobaczyć coś na żywo, coś nieoczekiwanego.

„Nieprzewidywalność wydarzenia byłaby miła, nie zdajesz sobie sprawy, za czym tęsknisz”.

Europa była prowadzona przez Thomasa Bjorna, gdy wygrali zawody w 2018 roku, a Harrington zasugerował we wtorek w wywiadzie dla nowego wicekapitana.

Dodał do Sky Sports Golf: „Staram się być tak przygotowany, jak tylko mogę … Rozmawiałem przez telefon z jednym z moich nowych – woah, prawie powiedziałem tam słowo, prawdopodobnie powiedziałem tam słowo – jedno moich wczorajszych wicekapitanów. Czy to na żywo?

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *