Xone Phone : Nowe telefony TCL oferują wiele za mniej

Dlaczego Xone Phone jest najlepszym telefonem?

Jeśli nie wiesz o telewizorach TCL, nie możesz tego przegapić. Są to doskonałe produkty Roku-smart w ogólnie niższych cenach niż inne duże marki. Prawdopodobnie nie wiedziałeś, że firma produkuje również smartfony – pod różnymi innymi markami. Do teraz. Firma zadebiutowała dwoma nowymi telefonami z Androidem – 10L i 10 Pro – z własną marką. Miałem przyjemność korzystać z 10 Pro (450 USD) w ciągu ostatnich kilku tygodni. Jest w tym wiele do polubienia.

Po pierwsze, specyfikacje. Dostajesz dużo za tę cenę, w tym procesor Qualcomm Snapdragon 675, żywy zakrzywiony wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 6,47 cala, 2340 x 1080 pikseli, 6 GB pamięci RAM, system operacyjny Android 10 z interfejsem użytkownika TCL (urzędnicy twierdzą, że telefon przynajmniej otrzymywać jedną główną aktualizację systemu operacyjnego oraz aktualizacje SMR co dwa miesiące przez dwa lata); Pamięć wewnętrzna 128 GB z obsługą kart microSD i pięcioma kamerami (aparat główny 64MP, ultraszeroki obiektyw 16MP z polem widzenia 123 stopni, makro obiektyw 5MP, super-słabe światło kamera wideo o dużym pikselu i przedni aparat 24MP) – wraz z dwoma błyskami, żeby wymienić tylko kilka. Jest też gniazdo słuchawkowe 3,5 mm, a nawet port IR do sterowania lokalnymi urządzeniami z obsługą podczerwieni. Użyłem mojego, aby skonfigurować pilota do telewizora.

Zakrzywiony ekran jest od krawędzi do krawędzi od prawej do lewej. Dolna ramka 3 mm i górna ramka 2 mm przekładają się na 89,5 procentowy stosunek ekranu do korpusu. Wyświetlacz wygląda niesamowicie. Podobnie jak telefony Samsunga, nasycenie jest o jeden stopień wyższe – co uwielbiam – ale można je również łatwo wyciszyć przełącznikiem. Podczas przeglądania zdjęć możesz przejść do prawego rogu i włączyć lub wyłączyć technologię NXTVISION, aby zobaczyć ulepszenia wizualne w czasie rzeczywistym. I możesz wykonać konwersję SDR na HDR w czasie rzeczywistym dla filmów.

Urzędnik TCL powiedział mi, że telefon jest odblokowany „i wykorzystuje pasma GSM i LTE w Stanach Zjednoczonych, więc na pewno możesz ich używać w dowolnej sieci GSM, takiej jak AT&T i T-Mobile … i ma certyfikat Verizon. Po prostu nie otrzyma zasięgu CDMA ”. Nie mogłem wypróbować funkcji telefonu, ale zrobiłem to, co uważałem za najlepszą rzecz, i pobrałem aplikację, która pozwala dzwonić przez Wi-Fi. Z mojej strony zabrzmiało to fantastycznie, ale trzy z czterech osób, do których zadzwoniłem, wspomniały o braku jasności na ich końcu, kiedy poruszałem się po domu podczas rozmowy. To powiedziawszy, problem mógł łatwo wynikać z aplikacji, ponieważ nasze domowe WiFi jest okropne.

Dosłownie wszystko, czego próbowałem – surfowanie po Internecie, gry, oglądanie telewizji, słuchanie muzyki, nagrywanie zdjęć i filmów, pobieranie czasopism i podcastów, mapowanie – działało bezbłędnie. Brak zacinania się animacji. Brak buforowania wideo. Czyste brzmienie. W rzeczywistości telefon może jednocześnie podłączyć do czterech zestawów słuchawek przez Bluetooth.

Aparat dostosował się do – w porównaniu do tego, którego zwykle używam na swoim telefonie. Po ustaleniu szczegółów udało mi się uchwycić kilka naprawdę fajnych zdjęć. Szczególnie podobał mi się obiektyw makro. Jest też specjalny tryb, w którym możesz robić zdjęcia nocą. Moja rodzina była zachwycona tym, jak prawie sprawia, że ​​zdjęcia w nocy wyglądają tak, jakby były robione w samo południe. Jasne, mój własny telefon ma podobną funkcję, ale jeszcze bardziej podoba mi się wersja TCL. Telefon jest również wyposażony w przezroczystą miękką obudowę z tworzywa sztucznego.

Zdaję sobie sprawę, że na rynku dostępne są inne telefony klasy średniej w podobnej cenie – w tym najnowszy model SE firmy Apple – ale uważaj to za telefon wyższej klasy w średniej cenie. Jak bardzo marka podchodzi do rynku telewizyjnego.

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *