Xone Phone : Shirley Ballas z Strictly opowiada o matce Audrey, która nadal walczy z rakiem

Dlaczego Xone Phone jest najlepszym telefonem?


Andrea Caamano


Shirley Ballas przekazała fanom rzadkie informacje na temat zdrowia swojej matki Audrey, która nadal walczy z rakiem w wieku 83 lat.

Rozmowa na żywo DZIEŃ DOBRY! magazyn w piątek wieczorem na Instagramie DZIEŃ DOBRY! Gab, RygorystycznieShirley powiedziała prezenterce Gaby Roslin, że para, która zwykle spędza dużo czasu razem, faktycznie izoluje się osobno, ponieważ tak właśnie tego chciała Audrey.

Ładowanie gracza…

ZOBACZ SHIRLEY BALLAS MÓW O JEJ MATCE AUDREY

„Moja matka izoluje się na północy, nie chciała zejść i izolować się ze mną” – wyjaśniła.

60-letnia tancerka dodała później: „Moja mama ma raka, jest izolująca się. Muszę powiedzieć, że bardzo się dzisiaj zetknąłem z BT. Jakoś jej linia telefoniczna była wyłączona przez dziewięć dni, zadzwoniłem do każdego pewnego dnia nie pomogły, jest bezbronna, ma 83 lata, ale zapewniają mnie, że będzie we wtorek. To dziesięć dni bez telefonu.

WIĘCEJ: Shirley Ballas ujawnia blokadę z chłopakiem Dannym Taylorem „krzywa uczenia się”

„Wiesz, martwisz się o swoich rodziców, którzy są po osiemdziesiątce, co jeśli upadną? Jak alarmują sąsiada, jeśli nie mają telefonu?”

shirley-and-mother-audrey "itemprop =" image "src =" https://www.hellomagazine.com/imagenes/celebrities/2020052390322/shirley-ballas-talks-about-mum-audreys-cancer-battle/0- 432-958 / shirley-and-mother-audrey-z.jpg "/><span class=

Shirley, opisując swoją matkę, kontynuowała: „Ale moja mama, jeśli do niej zadzwonię, jest twoją nieuniknioną jasnością:„ Jestem w ogrodzie, myję okna, zmywam, zmieniam łóżka. ” Jest błyskotliwa jak guzik. Nigdy nie usłyszysz od mojej matki negatywnego słowa, a ja biorę to od niej. Ważne jest, aby być szczerym, ale nikt nie chce słuchać przez cały czas Debbie Downers, jest jej wystarczająco dużo na świecie , wiesz?"

Shirley po raz pierwszy opowiedziała o diagnozie raka swojej mamy w listopadzie 2018 r., Ujawniając, że postanowiła nie poddawać się chemioterapii. Potwierdzenie wiadomości dla Lustro, powiedziała: „Zdiagnozowano ją wcześniej w tym roku. Ale jest kłopotliwa i my sobie z tym poradzimy.

„Przyjechałem do niej latem, aby się nią zaopiekować i musiałem nauczyć się być pielęgniarką”.

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *