Xone Phone : Hilary Duff odnosi się do obrzydliwych oskarżeń skierowanych przeciwko niej w Internecie

Dlaczego Xone Phone jest najlepszym telefonem?

Hilary Duff nie ma tu bzdur.

W piątek wieczorem i sobotni poranek Lizzie McGuire ałunka zyskała popularność na Twitterze. Było to jednak z najdziwniejszych i oszczerczych powodów.

Wiele osób na platformie mediów społecznościowych oskarżyło Duff o udział w handlu seksualnym po tym, jak opublikowała na Instagramie zdjęcia swoich dzieci. Należy zauważyć, że nie ma dowodów na te roszczenia wobec aktorki.

Co spowodowało te zniesławiające zarzuty? 32-letnia gwiazda niedawno udostępniła film o Stories, który został teraz usunięty. W klipie pokazała zdjęcie swojego syna…Luca Cruz (8) – ubranie nago. Jednak zakryła jego części ciała w swoim filmie.

„Ktoś zauważył na Instagramie, że zrobiłem mu nago, co zrobiłem, więc zasłoniliśmy to naklejką”, powiedziała w swoim klipie, który został uchwycony przez Świergot użytkownik.

Od czasu, gdy stał się popularnym tematem, Młodszy gwiazda odpowiedziała na zarzuty i zamknęła trolle online na Twitterze.

„Wiem, że wszyscy się nudzą… ale to jest naprawdę obrzydliwe…”, uregan jej tweet w sobotni poranek. „Ktokolwiek marzył o tym i wrzucał te śmieci do wszechświata, powinien odpocząć od swojego cholernego telefonu. Może dostanie hobby.”

Ponadto przedstawiciel Hilary wydał oświadczenie do E! Wiadomości na temat fałszywych i zniesławiających zarzutów dotyczących aktorki na Twitterze.

„Powiem to najsilniej: to wszystko jest sfabrykowanym obrzydliwym kłamstwem internetowym, stworzonym i utrwalonym przez trolle i idiotów. Dziś rano w tej sprawie wszystko, co należy powiedzieć w tej sprawie, to wszystko, co należy powiedzieć” – czytamy w oświadczeniu. „Wszyscy, którzy znają Hilary, są w pełni świadomi, jaka jest niesamowitą mamą i nie wymaga to żadnych dalszych komentarzy. Gdyby tylko ludzie mający tyle czasu na rękach wykorzystali swoją energię do rozwiązania prawdziwych problemów na świecie”.

Jak wiedzą fani aktorki, jest dumną mamą dla swojego syna (którego dzieli z byłym mężem) Mike Comrie) i roczną córkę, Banki Fioletowe (którego dzieli z mężem Matthew Koma).

Zaledwie kilka dni po Dniu Matki Hilary udostępniła słodkie zdjęcie i podpis Lucy na swoim Instagramie.

„Ugh… skóra, niebieskie oczy, ułożenie piegów, najlepsze jest ułożenie jego serca” – powiedziała. „Moja słodka słodka Luca. Kocham cię przez całą drogę.”

Wcześniej w tym tygodniu Młodszy aktorka świętowała urodziny swojego syna pysznymi przysmakami i wspaniałym czasem rodzinnym. „Bday Cake robi się coraz mniej” – powiedziała na Instagram Stories.

Matthew popisał się także rodzinną zabawą w wielki dzień 8-latka. „Robiąc tort urodzinowy temu kolesiowi” – napisał ojczym w swoich opowiadaniach na Instagramie.

W zeszłym miesiącu udokumentowała swój ekscentryczny makijaż, który wykonał tylko jej syn.

„Robię makijaż przez 8-latkę”, powiedziała swoim obserwatorom. „Jest subtelny; jest wyjątkowy. Nigdy wcześniej nie robiłem takiego makijażu, ale podoba mi się – szczególnie lewa górna część”.

Oczywiste jest, że Hilary i Luca mają szczególną więź matka-syn. Co więcej, nie należy jej zawracać głowy, jeśli chodzi o jej dzieci.

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *